Gość dzisiejszego odcinka jest przedsiębiorcą pomagającym swoim klientom w szybkim i efektywnym pozyskiwaniu klientów. Już od ponad dekady jest założycielem, właścicielem i prezesem SEOgroup Interactive SA, zajmującej się najbardziej skutecznymi działaniami z zakresu marketingu internetowego.

Od 2008 roku jego firma zrealizowała już kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości, w Polsce i za granicą. Można powiedzieć, że firma mojego gościa to technologiczny Shinkansen marketingu internetowego!

O obecnej sytuacji gospodarczej, ograniczeniach i możliwościach z nią związanych, rozmawiam z Michałem Herokiem.

W PROGRAMIE:
1. Dla kogo jest to szansa, a dla kogo zagrożenie?
2. Jak działać, żeby przetrwać i osiągnąć sukces?
3. Digitalizacja! Co to naprawdę oznacza?
4. Kto przetrwa, a kto padnie?
5. Kiedy obecna sytuacja może się ustabilizować?

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.