Do kolejnego odcinka zaprosiłem wyjątkowego fotografa, specjalizującego się w fotografii kreatywnej, która stała się jego pasją i sposobem na życie.

Mój gość szczególnie spełnia się w obszarze militarnym, portretowych sesjach ludzi lotnictwa i wojska oraz środowiskach rekonstruktorów militarnych. Jego zdjęcia publikowane były w albumach lotniczych, m.in na 100 lecie Polskiego Lotnictwa.
Realizuje również fantastyczne, portretowe fotografie biznesowe.

Z Maciejem Lipińskim rozmawiamy o fotografii wizerunkowej. Do czego służy, w jaki sposób działa i jakie przynosi skutki.

W PROGRAMIE:
►Jak ważny jest wizerunek w biznesie, zarówno poprzez pryzmat postrzegania fotografowanych osób, jak i postrzegalności i identyfikacji z marką?
► Jakiego rodzaju błędy popełnia się w fotografii biznesowej?
► Jakie błędy popełniają osoby, których wizerunek jest kluczowy?
► Jak ważne jest ułożenie i mowa ciała, mimika oraz nieodpowiednie użycie przedmiotów świadczących o statusie materialnym?
► Jaką rolę fotografia oraz wizerunek pełnią w życiu?
► Jak ważny jest wizerunek w obecnych czasach pandemii, podczas video konferencji czy połączeń na Skype itp. w kontekście różnych wpadek na żywo, które potem stają się viralami, lub bohaterami internetowych memów?
► Jak można postrzegać daną osobę poprzez ubiór i sposób zachowania?

Zapraszam na fanpage Macieja Lipińskiego:  https://www.facebook.com/InvidiaMe

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://tiny.pl/71s87
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://tiny.pl/78wkm 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.