W październiku 2020 roku media donosiły o „aferze” Lewandowski – Kucharski.
Według śledczych były menedżer domagał się od Roberta Lewandowskiego 20 mln euro i sugerował, że jeśli nie dostanie pieniędzy, ujawni informacje o rzekomych nieprawidłowościach podatkowych w firmie piłkarza.

Na bazie tego casusu rozmawiam z mec. Antonim Koprowskim o prawnym i etycznym wymiarze wykorzystywania informacji i nadużywania zaufania podczas współpracy z partnerami biznesowymi.

W PROGRAMIE:
► Posługiwanie się nagraniami przed sądem i prokuraturą. Kiedy są legalne, a kiedy nielegalne.
► Różnica między nagraniem a podsłuchem i konsekwencje tej różnicy.
► Kiedy groźba wszczęcia postępowania karnego jest przestępstwem?
► Propozycje składane w trakcie negocjacji – czy mogą być wykorzystywane przed sądem jako dowód np. uznania roszczenia (jak prowadzić negocjacje, aby się przed tym chronić).

Link do strony mec. Antoniego Koprowskiego: https://adwokat-koprowski.pl

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://tiny.pl/71s87
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://tiny.pl/78wkm

Partnerzy programu:

Bysewo-Kolor  https://bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza  https://pracodawcypomorza.pl

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.