Uśmiech na twarzach uczestników, ożywione rozmowy i cała masa wartościowych kontaktów, to efekt ostatniej edycji wydarzenia „Business Networking Event”, który odbył się 28 lutego w Gdyńskim Centrum Filmowym.

W wydarzeniu tym wzięło udział ponad 250 osób, a wśród nich były takie, z którymi uczestnicy zawsze chcieli się spotkać, ale do tej pory nie mieli takiej możliwości.

Wielu uczestników zebrało po kilkadziesiąt wizytówek osób szczerze zainteresowanych ich ofertą. Okazało się, że precyzyjnie zaplanowany schemat tego eventu sprawił, że uzyskanie tych kilkudziesięciu kontaktów stało się banalnie proste – wręcz automatyczne. I to wszystko w atmosferze przyjacielskiej rozmowy z potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi oraz reprezentantami nawet dużych firm i instytucji, do których bardzo trudno się dostać.

A w dodatku zebranie i nawiązanie tych kilkudziesięciu kontaktów zajęło uczestnikom niecałe dwie i pół godziny. I to bez tego całego stresu związanego z podchodzeniem do obcych ludzi i próbą przebicia się ze swoją propozycją.

Z relacji uczestników było to zupełnie inne doświadczenie od krępujących eventów networkingowych, na których do tej pory mieli okazję bywać.

Realizacja wideo: Maciej Michniewski PanKlatka

 

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.