Wielu wybitnych menadżerów twierdzi, że w miarę rozwoju organizacyjnego firm, dla ich sprawnego funkcjonowania, potrzebują procedur regulujących działania w różnych obszarach. Wadliwe formułowanie procedur, a także ich nieumiejętne wdrażanie powoduje, że są one ignorowane.

Temat wydawał się na tyle istotny, że zaprosiłem do kolejnego odcinka Pana Wiktora Piwkowskiego, przedsiębiorcę i menadżera z ogromnym, ponad 40 letnim doświadczeniem zawodowym. Przez 20 lat był prezesem firmy PERI Polska, jednego z największych producentów szalunków budowlanych, a od 10 lat prowadzi własną firmę i zajmuje się rozwiązywaniem problemów organizacyjnych przedsiębiorstw, specjalizując się w trudnych przypadkach i zagrożeniach.

W programie m.in.:
– Po co nam procedury?
– Czym grozi nieumiejętne ich formułowanie?
– Jakie są najczęstsze przyczyny ignorowania procedur?
– Dlaczego wdrażanie procedur nie jest rzeczą ani łatwą, ani prostą?

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.